Partnerzy

Dzięki zaangażowaniu naszych Przyjaciół od ponad roku tworzymy wyjątkowe miejsce podnoszenia kwalifikacji sportowych. Wsparcie finansowe przekazywane przez Partnerów pozwala nam budować miejsce profesjonalnego rozwoju młodych ludzi.


Dołącz do nas - zostań Partnerem AS Progres!
akademia@asprogres.org.pl
Com-Com Zone
Centra Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta oraz Com-Com Zone Prokocim stanowią zaplecze treningowe dla zawodników AS Progres. Nowoczesna baza sportowa pozwala nam udoskonalać umiejętności!
SIEMACHA
Akademia Sportu Progres jest częścią Stowarzyszenia SIEMACHA, które działa w zakresie wychowania, sportu i terapii. SIEMACHA prowadzi AS Progres oraz Centra Rozwoju Com-Com Zone nie tylko jako przestrzeń rekreacji i zabawy, lecz także miejsca edukacji oraz promowania takich wartości jak wytrwałość, uczciwość, solidarność.
Miasto Kraków
Miasto Kraków jest właścicielem obiektów sportowych, w których trenują zawodnicy AS Progres. Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Krakowa w Com-Com Zone Nowa Huta i Com-Com Zone Prokocim realizowanych jest wiele projektów społecznych.
ZIS
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie reprezentuje Gminę Miejską Kraków i jest podmiotem zarządzającym obiektami sportowymi.
MG Sport
MG Sport jest dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu sportowego oraz odzieży firmy Select. Zawodnikom AS Progres zapewnia stroje piłkarskie, a w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta w Krakowie prowadzi sklep sportowy Akademii.
Kraków Kierunek Sport
Stowarzyszenie SIEMACHA realizuje zadania:
"Aktywny Kraków - wakacyjne zajęcia sportowe dla piłkarzy i piłkarek" -  Zadanie współfinansowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2016, 
"Droga do mistrzostwa" - Zadanie współfinansowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2016, 
"Sportowy Sukces" -  Zadanie współfinansowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2016.
TAURON Polska Energia
Grupa TAURON od lat angażuje się w szereg przedsięwzięć społecznych, jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest także sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Jest nam niezmiernie miło włączyć do grona Przyjaciół firmę TAURON Polska Energia - Sportowego Partnera SIEMACHY! 
BP
BP jest wieloletnim Partnerem Stowarzyszenia SIEMACHA, który wspiera zarówno działalność wychowawczą, terapeutyczną jak i sportową. 
Lang Team
Organizator wyścigu Tour de Pologne UCI World Tour. Prekursor polskiego zawodowego kolarstwa - Czesław Lang, jest pomysłodawcą największego w Polsce kolarskiego święta, które zyskało renomę i stało się wydarzeniem światowego formatu. 
MPK
MPK w Krakowie jest Partnerem Akademii Sportu Progres.
Województwo Małopolskie
Województwo Małopolskie jest partnerem Juliady 2016, w tym spacjalnego wydarzenia - Festiwal Sportowy Juliada - organizowanego w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.
Bezpieczny Pasażer
Stowarzyszenie SIEMACHA promuje akcję „Bezpieczny Pasażer”, której organizatorem są Małopolskie Dworce Autobusowe S.A. Celem akcji jest podniesienie świadomości Pasażerów dotyczącej ich bezpieczeństwa oraz zasad dotyczących dbałości o bagaże, zarówno na terenie Dworców Autobusowych jak i w trakcie podróży.
Wodociągi Krakowski
Wodociągi Krakowskie od marca 2017 stały się Partnerem Wydarzeń Akademii Sportu Progres. Jako przedsiębiorstwo społecznie od lat prowadzi działania, które mają na celu kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi, uwrażliwienie ich na zagadnienia związane z ochroną środowiska, a zwłaszcza z racjonalnym i odpowiedzialnym korzystaniem z zasobów wodnych, m.in. poprzez kampanię „Dobra woda prosto z kranu”.
TOYOTA Kobos
TOYOTA KOBOS to firma rodzinna, która działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1991 roku. Założycielami oraz właścicielami firmy są Andrzej i Barbara Kobos. Działalność firmy obejmuje przede wszystkim prowadzenie dwóch autoryzowanych stacji obsługi Toyota, które należą do sieci dealerskiej Toyota Motor Poland i oferują kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz eksploatacji szerokiej gamy pojazdów marki Toyota. TOYOTA KOBOS zapewnia flotę i serwis SIEMACHY.
Bielenda

Kluby partnerskie

Akademia Kolejarz
<span rgb(68,="" 68,="" 68);="" font-family:="" "helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" background-color:="" rgb(247,="" 247,="" 247);"="">Dzięki tej współpracy, młodzież obu klubów trenuje pod opieką sztabu szkoleniowego na najwyższym poziomie.
Akademia Piłkarska Gołcza
 AP Gołcza powstała w 2011 roku, obecnie prowadzi zorganizowane zajęcia sportowe w pięciu grupach wiekowych od 6 do 13 lat. W Akademii trenuje około 100 dzieci. W sezonie 2014/2015 zawodnicy AP Gołcza awansowali do Małopolskiej Ligi Młodzików. W 2015 r. zwyciężyli w Finale Centralnym Turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka” rozegranym w Siedlcach, zdobywając tytuł Mistrza Polski Ludowych Zespołów Sportowych. W turnieju tym najlepszym zawodnikiem wybrano Kubę Konstantyna - obecnie zawodnika trampkarzy AS Progres. Młodzi piłkarze z AP Gołcza zwyciężyli również w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Turnieju „Wakacje z Piłką Nożną”, w którym udział brało 700 drużyn z całej Małopolski. Pracę Akademii dostrzegają władze związkowe, dzięki czemu młodzi Akademicy z Gołczy byli asystą młodzieżowej reprezentacji Polski, a także pierwszej reprezentacji Polski podczas towarzyskiego meczu ze Szwajcarią we Wrocławiu. 
Polonia Kraków
W marcu 2017 r. podpisaliśmy proozumienie z Polonią Kraków. Podstawowym celem porozumienia AS Progres-Polonia jest promocja zawodników uprawiających piłkę nożną, w tym przede wszystkim młodych i utalentowanych adeptów piłkarskich, organizowanie treningów, turniejów piłkarskich oraz meczów pokazowych zawodników obu Akademii oraz współpraca pomiędzy kadrą szkoleniową. Polonia Kraków szkoli małych adeptów piłki nożnej w wieku 2-10 lat.