Aktualności

21 / 12 / 2015

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małpolskiego

W dniach 5 -6 grudnia 2015 zawodnicy AS Progres brali udział w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego. Nasz klub reprezentowało 22 zawodników.

Nasza ekipa zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej w kategorii 12 lat oraz III miejsce w kategorii 13 lat. Wiktoria Dach została najlepszą zawodniczka w swojej kategorii wiekowej, a Wiktoria Gwiazdowska zajęła 3 miejsce.

WYNIKI
I miejsce:

200 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 2,22,02 Dach Wiktoria
400 m stylem dowolnym dziewcząt (2002) – 5,00,64 – Dedo Katarzyna
400 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 4,57,33 – Dach Wiktoria
800 m stylem dowolnym dziewcząt (2002) – 10,18,51s – Raźna Aleksandra
800 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 10,20,06s – Dach Wiktoria
50 m stylem klasycznym dziewcząt (2003) – 37,59 – Dach Wiktoria
200 m stylem klasycznym dziewcząt (2003) – 2,57,79 – Dach Wiktoria
50 m stylem motylkowym dziewcząt (2003) – 33,18 – Dach Wiktoria
100 m stylem zmiennym dziewcząt (2003) – 1,16,84 – Gwiazdowska Wiktoria
4 x 100 m sztafeta stylem dowolnym chłopców (2004) – 5,29,50 – Stręk Kacper, Wysocki Jakub, Kogut Tadeusz, Kędra Kamil
4 x 100 m sztafeta stylem zmiennym chłopców (2002) – 5,01,01 – Mazur Bartosz, Jędrszczyk Kacper, Dutkiewicz Mikołaj, Stankiewicz Kacper
4 x 100 m sztafeta stylem zmiennym chłopców (2004) – 6,44,95 – Kędra Kamil, Augustyn Adam, Stręk Kacper, Wysocki jakub
4 x 200 m sztafeta stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 10,14,70 – Gwiazdowska Wiktoria, Dach Wiktoria, Skorupa Weronika, Niepogodzińska Izabela
4 x 100 m sztafeta stylem zmiennym dziewcząt (2003) – 5,13,16 – Niepogodzińska Izabela, Skorupa Weronika, Dach Wiktoria, Gwiazdowska Wiktoria

II miejsce:
100 m stylem motylkowym chłopców (2002) – 1,08,47 – Mazur Bartosz
200 m stylem zmiennym chłopców (2003) – 2,45,02 – Koryciński Kamil
50 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 31,57 – Gwiazdowska Wiktoria
100 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 1,07,90 – Gwiazdowska Wiktoria
50 m stylem grzbietowym dziewcząt (2003) – 36,69 – Niepogodzińska Izabela
100 m stylem grzbietowym dziewcząt (2003) – 1,15,50 – Niepogodzińska Izabela
50 m stylem klasycznym dziewcząt (2004) – 40,73s – Bednarz Natalia
100 m stylem klasycznym dziewcząt (2004) – 1,29,24 – Bednarz Natalia
4 x 100 m sztafeta stylem dowolnym chłopców (2002) – 4,30,05 – Mazur Bartosz, Stankiewicz Kacper, Koryciński Kamil, Jędrszczyk Kacper
4 x 50 m sztafeta stylem zmiennym chłopców (2002) – 2,18,48 – Mazur Bartosz, Jędrszczyk Kacper, Koryciński Kamil, Stankiewicz Kacper

III miejsce:
200 m stylem dowolnym chłopców (2003) – 2,24,66 – Koryciński Kamil
100 m stylem klasycznym chłopców (2002) – 1,20,67 – Jędrszczyk Kacper
200 m stylem klasycznym chłopców (2002) – 2,53,45 – Jędrszczyk Kacper
100 m stylem zmiennym chłopców (2002) – 1,12,08 – Mazur Bartosz
200 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 2,29,11 – Gwiazdowska Wiktoria 
400 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 5,05,11 – Gwiazdowska Wiktoria
800 m stylem dowolnym dziewcząt (2003) – 11,05,19 – Skorupa Weronika
200 m stylem grzbietowym dziewcząt (2003) – 2,41,30 – Niepogodzińska Izabela
200 m stylem zmiennym dziewcząt (2003) – 2,50,13 – Niepogodzińska Izabela
4 x 50 m sztafeta stylem zmiennym dziewcząt (2002) – 2,23,67 – Raźna Aleksandra, Bednarz Natalia, Dedo Katarzyna, Adamska Zuzanna
4 x 100 m sztafeta stylem zmiennym dziewcząt (2003) – 5,18,75 – Niepogodzińska Izabela, Skorupa Weronika, Dach Wiktoria, Gwiazdowska Wiktoria

Dziękujemy rodzicom za głośny doping, zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.