Aktualności

27 / 11 / 2016

Zawodnicy Progresu wygrywają

W sobotę AS Progres 2003 wygrała silnie obsadzony turniej trampkarzy.
W sobotę drużyna AS Progres 2003 wygrała silnie obsadzony XXV turniej trampkarzy im. Eugeniusza Różankowskiego w Myślenicach.
 
W turnieju brały udział zespoły: Dalin Myślenice, Garbarnia Kraków, Cracovia Kraków, Wisła Kraków, Podokręg Myślenice, Reprezentacja MZPN 2003, Krakus Nowa Huta.
 
W grupie nasi zawodnicy rywalizowali z zespołami Podokręgu Myślenice, było to pierwsze spotkanie, które nasi zawodnicy wygrali 2:0. W kolejnym meczu zmierzyliśmy się z zespołem Garbarni Kraków, gdzie padł wynik 2:2. Natomiast ostatnim rywalem w grupie była Wisła Kraków. Mecz z Wisłą był kluczowy, gdyż Biała Gwiazda miała na koncie 6 punktów po dwóch wygranych i do wyjścia z pierwszego premiowanego finałem meczu wystarczał remis. Nasi zawodnicy natomiast musieli wygrać to spotkanie, żeby być wyżej od rywala z Krakowa. Mecz był bardzo emocjonujący, stojący na wysokim poziomie, gdzie po bardzo dobrym występie ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy z Progresu.
 
Zespół Trenera Grzegorza Dąbrowskiego wyszedł z grupy z pierwszego miejsca trafiając na zwycięzce drugiej grupy, Reprezentację Małopolski rocznika 2003.
W finałowej rozgrywce nasi piłkarze pokazali, że nie znaleźli się tam przypadkowo, poszli za ciosem i pokonali 2:0 bardzo trudnego przeciwnika.
 
Ponadto najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik AS Progres Kacper Kotusiński.
 
Faza grupowa:
AS Progres - Podokręg Myślenice 2:0 (Antkowicz, Kotusiński)
Garbarnia Kraków - AS Progres 2:2 (Marcinkowski, Antkowicz)
AS Progres - Wisła Kraków 2:1 (Kotusiński, Marcinkowski)
 
Finał:
AS Progres - Reprezentacja MZPN 2003 2:0 (Kotusiński, Podkowa)
 
Skład:
Kurnik, Baliga, Solecki, Wojewoda, Antkowicz, Kosakowski, Podkowa, Marcinkowski, Kotusiński
Trener: Grzegorz Dąbrowski
Kierownik: Zbigniew Kaczyński

Gratulujemy!

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje