Aktualności

26 / 02 / 2017

Projekt "Skuteczny Bramkarz SBR"

AS Progres ogłasza nabór do nowego projektu indywidualnych, specialistycznych zajeć dla bramkarek i bramkarzy.
Akademia Bramkarska ”Skuteczny Bramkarz SBR", to wieloaspektowy system treningowy, który podnosi skuteczność bramkarza w trakcie sytuacji boiskowych. Trening prowadzony jest wielotorowo i obejmuje wszystkie aspekty gry bramkarza, takie jak ukierunkowana „gra nogami”, ustawianie i poruszanie się, gra 1x1, szeroko pojęta gra na przedpolu, zachowanie się przy uderzeniach: po dośrodkowaniu, z dystansu, z rzutów wolnych.
Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie zawodników pod względem technicznym, taktycznym, sprawnościowym i mentalnym. Wszystkie powyższe aspekty rozwoju piłkarskiego realizowane są w odniesieniu do warunków meczowych, dlatego też wiele czasu poświęcać będziemy analizie gry. Nasze zajęcia będą przygotowywane i realizowane z uwzględnieniem sytuacji boiskowych,
a ćwiczenia i środki treningowe będą ściśle skorelowane z autentycznymi wydarzeniami z jakimi bramkarz spotyka się w trakcie meczu.
Zajecia poprowadzi trener Reprezentacji Polski U20 oraz szkolenioweic ASP, Rafał Skórski oraz trener ASP Sebastian Kusak.
Wszystkie informacje dotyczące projektu dostepne są w zakadce "Skuteczny Bramkarz BSR", udziela ich również koordynator
Pan Rafał Skórski.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY BRAMKARKI I BRAMKARZY

Rafał Skórski 
Koordynator projektu:
Tel. +48 517 229 494 
skorski.asprogres@gmail.com
 

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje