Aktualności

10 / 10 / 2017

II Liga Okręgowa Młodzika. AS Progres vs Pogoń Miechów

Drużyna AS Progres 2005/2006 rozegrała rewanżowe spotkanie w ramach II Ligii Okręgowej Młodzika. Przeciwnikiem na murawie była Pogoń Miechów.
Początek meczu należał do Progresu. Bramkę gości zdobył Szymon Wysowski. Niestety
radość nie trwała długo. Celne podanie bramkarza Pogoni do jednego z zawodników zakończyło się golem. Drużyna Progresu wypracowała w pierwszej połowie jeszcze kilka dobrych akcji, zakończonych strzałami. Niestety okazały się niecelne. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4.
Druga połowa należała już do „pomarańczowych”. Drużyna dzielnie broniła swojej połowy, choć goście stworzyli kilka niecelnych akcji. Zdobywcą jedynej bramki, jaka padła w tej
części meczu, był Igor Sromek. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla Pogoni Miechów. Tym samym goście powtórzyli wynik
sprzed miesiąca wygrywając spotkanie.
W kolejnym meczu drużyna AS Progres 2005/2006 zmierzy się na wyjeździe z drużyną AP Gołcza.
AS Progres – Pogoń Miechów 2:4 (Wysowski Szymon, Sromek Igor)
Ryskala Kacper, Marciniak Paweł, Pawłowski Miłosz, Cader Mateusz , Wnęk Alan, Sromek Igor, Żyła Kacper, Barski Remigiusz, Nędza Bartłomiej, Nowak Kuba, Lasek Kacper, Dusik Karol, Wysowski Szymon, Łapiński Borys