Aktualności

09 / 10 / 2017

Małopolska Liga Trampkarzy rocznik 2004 gr. 2

W naszym kolejnym meczu w Małopolskiej Lidze Trampkarzy rocznik 2004 graliśmy z drużyną Pogoni Skotniki na wyjeździe.
Pogoń Skotniki - AS Progres Kraków 2004 0:2 (0:0)
0:1 69 Węgrzyn (asysta Czajkowski)
0:2 70 Kapusta (asysta Wolański)
Kaczara - Wolański, Dalach, Pestka, Myśków, Czaban Czajkowski, Zakrzewski,Gorczyca, Kaczmarczyk, Kapusta - Nowicki, Stefański, Ciastoń, Pacyga, Węgrzyn
Trener: Dawid Ochojski,

Od początku spotkania stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia gola. Bliski otwarcia był Mikołaj Czaban, którego uderzenie wylądowało na poprzeczce, chwilę potem Tomasz Gorczyca mógł wpisać się na listę strzelców. Swoją okazję w tej części miał też Adam Kapusta, ale jego strzał był za słaby, aby pokonać bramkarza Pogoni. Gospodarze bardzo dobrze operowali piłką w środkowej części boiska, im bliżej naszej bramki, tym było już gorzej. Zagrożenie pod naszą bramką próbowali stwarzać po stałych fragmentach gry. Pierwsza połowa zakończyła się remisem bezbramkowym. Druga cześć meczu to jeszcze większa dominacja z naszej strony, niestety nie przekładało się to na bramki, okazje bramkowe mieli między innymi Dawid Stefański i ponownie Mikołaj Czaban. Nasza determinacja i walka zostały nagrodzone. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania Kacper Węgrzyn strzelił bramkę wykorzystując podanie Kaspra Czajkowskiego. W ostatniej akcji meczu Adam Kapusta strzelił drugiego gola i ustali wynik meczu. Następny mecz zagramy w niedzielę 15.10 o godz. 12:00 w CCZ z drużyną Cracovii Kraków.