Archiwum aktualności - Czerwiec 2014

30 / 06 / 2014

Gala SIEMACHY 2014

Wychowankowie, pracownicy, partnerzy i przyjaciele SIEMACHY hucznie świętowali zakończenie kolejnego roku wspólnej pracy w Starej Zajezdni w Krakowie.
W lipcu i sierpniu grupy naborowe tenują zgodnie ze zmienionym harmonogramem.
Piłkarze AS Progres 2000 rozegrali ostatnie spotkanie w tym sezonie, a zwycięstwem przypieczętowali zdobycie Mistrzostwa I Ligi Trampkarzy.
24 / 06 / 2014

7:2 z Bronowianką!

Piłkarze AS Progres 1999 i 2000 wysoko pokonali lokalnego rywala.
24 / 06 / 2014

Mecze z Cracovią

Drużyna AS Progres 2003 rozegrała dwa spotkania z krakowskim rywalem.
W minioną niedzielę - 22 czerwca w Com-Com Zone Nowa Huta odbyły się rozgrywki Jerzy Dudek TAURON CUP organizowane przez AS Progres. W turnieju dla młodych piłkarzy z rocznika 2004 wzięły udział drużyny: AP 21 Kraków, Beniaminka Krosno, Stali Mielec, Śląska Wrocław, Piasta Gliwice, Sandecji Nowy Sącz oraz dwa zespoły AS Progres. Partnerem turnieju była firma TAURON Polska Energia – Sportowy Partner SIEMACHY.
W minioną środę odbył się turniej tenisa stołowego AS Progres Pallotti Cup, promujący naszą sekcję w szkole podstawowej imienia Wincentego Pallottiego na osiedlu krakowiaków. W zawodach uczestniczyło blisko 50 dzieci. Turniej został poprzedzony pokazami tenisa stołowego w wykonaniu Rafała Utylskiego i Jana Kaczora. 
24 / 06 / 2014

II lokata pływaków!

Drużyna z AS Progres pokazała, że z każdym sezonem jest coraz mocniejsza i uplasowała się na drugim miejscu klasyfikacji medalowej Mistrzostw Okręgu Małopolskiego Młodzików! Przez cały weekend najlepsi pływacy rywalizowali na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni w najważniejszej imprezie sezonu!
24 / 06 / 2014

Zagraj z Mistrzami!

Akademia Sportu Progres Jerzego Dudka szuka piłkarskich talentów w rocznikach 1999 i 1998. Grasz w piłkę i chcesz znaleźć klub, gdzie rozwiniesz swoje umiejętności, trenując z najlepszymi? Przyjdź, pokaż co potrafisz i zmierz się z naszymi zawodnikami!
Drużyna AS Progres 1999 zakończyła rozgrywki ligowe. W minionym tygodniu zespół rozegrał dwa ostatnie mecze, pewnie pokonując MOSiR Bochnię 2:0 oraz Okocimski Brzesko 7:1. Warto zaznaczyć iż drużyna w drugiej rundzie nie straciła ani jednego punktu wygrywając ze wszystkimi zespołami. Nasi piłkarze pokazali, że swoją sportową postawą zasługują na mistrzowski tytuł!
18 / 06 / 2014

Turniej Jerzego Dudka

Już w najbliższą niedzielę (22 czerwca) w Com-Com Zone Nowa Huta dziesięciolatkowie z całej Polski staną w szranki rozgrywek piłkarskich. Drużyny z Krakowa, Nowego Sącza, Gliwic, Wrocławia, Mielca i Krosna wystąpią w turnieju Jerzy Dudek TAURON CUP, który Akademia Sportu Progres organizuje po raz drugi.
18 / 06 / 2014

Startuje Juliada!

Zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 29 czerwca w Com-Com Zone Nowa Huta.
W sobotę (14 czerwca) dzieci z roczników 2004 i 2005 startowały w zawodach z serii "Już pływam". Nasz klub reprezentowało 14 zawodników z Prokocimia i Nowej Huty.
Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek piłkarze prowadzeni przez Marcina Pasionka zapewnili sobie zwycięstwo w I Lidze Trampkarzy!
W ostatnich dwóch kolejkach Małopolskiej Ligi Młodzików wygrali z Okocimskim Brzesko i Wawelem Kraków.
16 / 06 / 2014

Tuchovia pokonana!

Piłkarze AS Progres 1998 wysoko pokonali przeciwników z Tuchowa.
Podopieczni trenera Łukasza Terleckiego pokonali Wisłę Kraków.
12 / 06 / 2014

Wygrana z Cracovią

Piłkarze AS Progres 2000 pokonali lokalnego rywala.
12 / 06 / 2014

Mamy Mistrzostwo!

Piłkarze AS Progres 1999 zdobyli Mistrzostwo Małopolski Trampkarzy na 3 kolejki przed zakończeniem sezonu!
W niedzielne popołudnie Juniorzy Młodsi AS Progres rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem był zespół Puszczy Niepołomice, który został już zdegradowany z Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.
Za nami prawdziwe piłkarskie widowisko w Małopolskiej Lidze Trampkarzy! Drużyna AS Progres 1999 - lider tabeli podejmowała zespół AP 21, zajmujący drugie miejsce. Obie drużyny są kandydatami do tegorocznego tytułu Mistrza Małopolski. 
Piłkarze AS Progres 2002 rozegrali dwa spotkania z piłkarzami Rozwoju.
Damian Korczak awansował do turnieju finałowego!
Za nami I Letnie Igrzyska Przedszkolaków. Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta miało dziś niesamowitych gości!
Podopieczni trenera Grzegorza Dąbrowskiego pokonali Garbarnię Kraków i drużynę Dunajca Nowy Sącz!
Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza do udziału w campach szkoleniowych prowadzonych przez trenerów AS Progres!
Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza do skorzystania z oferty wakacyjnych atrakcji dla dzieci!
Piłkarze pokonali drużynę Dunajca Nowy Sącz 1:0.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się doskonale podczas Indywidualnych Mistrzostw Małopolski Żaków!
Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy! W Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta w Krakowie przez cały dzień rywalizowało ponad 1800 najmłodszych piłkarzy. Partnerem przedsięwzięcia była firma TAURON, która zapewniła dzieciom mnóstwo atrakcji. Specjalne upominki dla najmłodszych ufundowała również ALMA.