Archiwum aktualności - Sierpień 2014

Piłkarze AS Progres 2002 zwyciężyli w meczach sparingowych.
Piłkarze AS Progres 2000 rozegrali dziś trzy spotkania w grupie D. Po wygranej z drużyną z Jastrzębia Zdroju oraz przegranych spotkaniach z Lechem Poznań i Pogonią Szczecin żegnamy się z tegorocznym turniejem Premier Cup w Łodzi.
Znamy rywali! AS Progres rozegra jutro mecze w grupie D z drużynami KKS Lech Poznań, SP MOSiR Jastrzębie Zdrój i AP Pogoń Szczecin!
Dziś o godz. 20.00 rozpoczynają się Klubowe Mistrzostwa Polski. Do rywalizacji z piętnastoma mistrzowskimi drużynami stanie AS Progres 2000 pod wodzą trenera Marcina Pasionka. 
Nasi piłkarze zwyciężyli w Wakacyjnym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Miechów.
Nasi sportowcu trenują wspólnie od dwóch lat. Mają za sobą niezliczoną ilość treningów, zdobyli masę niezbędnych umiejętności i zapisali na swoim koncie wiele znaczących sukcesów. Właśnie rozpoczął się nabór dla nowych zawodników w wieku od 6 do 10 lat.
Zawodnicy AS Progres 2000 przygotowują się do Mistrzostw Polski podczas obozu treningowego w Gdyni.
11 / 08 / 2014

Wyjazd z Kadrą!

Dwóch naszych tenisistów stołowych otrzymało powołanie na obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików.
11 / 08 / 2014

Dziewczyny górą!

Zawodniczki AS Progres wygrały 2:1 swój pierwszy mecz w Pucharze Polski z drużyną KS Podgórze Kraków! Bramki zdobyły Oliwia Kaczmarczyk i Olga Dral. Brawo! 
IV etap tegorocznego wyścigu za nami! Fani kolarstwa obejrzeli start zawodników z miasteczka usytuowanego nieopodal Com-Com Zone Tarnów, w Gemini Park odbyły się spotkania z Czesławem Langiem, Jerzym Dudkiem i Rafałem Sonikiem, a młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju Jerzy Dudek Cup. Partnerem Społecznym 71. Tour de Pologne jest Stowarzyszenie SIEMACHA.