Archiwum aktualności - Grudzień 2014

Julia Stasiowska, Wojciech Górecki, Damian Korczak oraz Jakub Reszka otrzymali powołanie do Wojewódzkiej Kadry Młodzików.
Podopieczni trenera Dawida Będkowskiego rozegrali kolejne ligowe spotkania.

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
Blisko 1000 osób, w tym wychowankowie, pracownicy, partnerzy i przyjaciele Stowarzyszenia SIEMACHA uczestniczyli w uroczystym „Wieczorze Kolędowym”, który odbył się 21 grudnia w Krakowie, w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva. Partnerem głównym wydarzenia był TAURON Polska Energia.

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
Piłkarze AS Progres 2006 rozegrali kolejne spotkania w swojej lidze.
Zawodnicy AS Progres rozegrali 4 mecze podczas XII Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Piesiewicza.
17 / 12 / 2014

PROFBUD CUP 2014

Wspaniałe emocje przeżyli zawodnicy AS Progres 2005, biorący udział w turnieju halowym PROFBUD CUP 2014 w Krośnie. Dwudniowy turniej był okazją do rozegrania meczów z drużynami mających swoich przedstawicieli w Ekstraklasie czy I Lidze Polskiej. 
Drużyna pływaków pokazała, że na najważniejszych zawodach pływa najszybciej! Dowodem tego jest REKORD OKRĘGU 11-latków w konkurencji 4 x 50 m stylem dowolnym kobiet. Tym wspaniałym wynikiem mogą pochwalić się Wiktoria Dach, Wiktoria Gwiazdowska, Izabela Niepogodzińska oraz Weronika Skorupa.
Po raz kolejny wzięliśmy udział w halowej edycji turnieju organizowanej przez APMT Krzeszowice dla najmłodszych zawodników.
W ostatnią sobotę gościliśmy w Com-Com Zone Nowa Huta liczną grupę skrzatów rocznika 2009 Akademii FIESTA. Wraz z naszymi najmłodszymi zawodnikami rozegraliśmy minimecze na 3 boiskach. 
Drużyna AS Progres 2001 zainaugurowała rozgrywki halowe. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonała przeciwników z Lotnika Kryspinów 14:0. 
We wtorek odbył się wyjazdowy mecz V ligi krakowskiej z UKS Zarabie III Myślenice. Tenisiści stołowi AS Progres po zaciętej walce ulegli 10:7.
W Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt U-17 rozegranym w Krzeszowicach nasze zawodniczki po bardzo wyrównanych meczach zdobyły III miejsce. 
W ciągu dwóch dni Com-Com Zone Nowa Huta odwiedziło ponad 300 dzieci z  zaprzyjaźnionych przedszkoli. Rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych, dopingowały koleżanki i kolegów i wzięły udział w zabawach integracyjnych. Wszystko to za sprawą II Mikołajkowych Igrzysk Przedszkolaków z Akademią Sportu Progres.
09 / 12 / 2014

Hutnik pokonany 4:0

W trzeciej kolejce Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Młodszych piłkarze AS Progres 1998 podejmowali drużynę Hutnika Nowa Huta. 
Podopieczni trenera Grzegorza Staszewskiego wzięli udział w turniejach Uhlsport CUP i Cracow CUP.
08 / 12 / 2014

Dalin rozgromiony

Piłkarze AS Progres 2000 strzelili rywalowi 13 bramek.
W niedzielę 7 grudnia sekcja pływacka AS Progres wzięła udział w zawodach „Już Pływam”, które odbyły się w Oświęcimiu.
Sobota Pływacka, która odbyła się w Mikołajki obfitowała w prezenty dla naszych sztafet oraz startów indywidualnych.
Zawodnicy trenera Kamila Mrózka rozegrali dwa mecze ligi halowej z Krakusem i z Wisłą.
Turniej halowy w Skawinie  zakończył się udanie dla podopiecznych trenera Piotra Pasternaka. Od momentu zdobycia pierwszej bramki zawodnicy z rocznika 2001 przeszli przez kolejne szczeble drabinki turniejowej jak burza, nie przegrywając żadnego meczu.
03 / 12 / 2014

UEFA GRASSROOTS 2014

W Com-Com Zone Nowa Huta odbyła się konferencja szkoleniowa organizowana przez PZPN i MZPN. W treningu pokazowym prowadzonym przez Marcina Dornę i Bartosza Zalewskiego - trenerów Reprezentacji Polski U-21 i U-15, wzięli udział zawodnicy AS Progres 2002 i 2003.
02 / 12 / 2014

Trzebinia pokonana!

Zawodnicy AS Progres pokonali UKS Koronę Trzebinia 10:6 w V lidze tenisa stołowego.
Wczoraj w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta trenerzy Reprezentacji Polski Marcin Dorna (U-21) oraz Bartłomiej Zalewski (U-15) przeprowadzili trening pokazowy z udziałem zawodników AS Progres. Później odbyło się spotkanie szkoleniowe z trenerami Akademii.
Nasza bramkarka wzięła udział w zgrupowaniu selekcyjnym PZPN. 
01 / 12 / 2014

Wygrana z Wieliczką

Piłkarze AS Progres 2000 pokonali rywala w Halowych Mistrzostwach Krakowa Trampkarzy.
Piłkarze AS Progres 2000 wystąpili w turnieju halowym.
01 / 12 / 2014

13:2 z Wieczystą

Wysoką wygraną w Lidze Halowej Młodzików zanotowali piłkarze AS Progres 2002.
Swoje pierwsze mecze w rozgrywkach halowych rozegrali podopieczni trenera Dawida Będkowskiego.
Po szybkim i wyrównanym meczu nasi zawodnicy pokonali drużynę Wisły Kraków 2001 3:2.