Archiwum aktualności - Luty 2015

Dawid Linca, Łukasz Kantyka, Kamil Woźniak, Szymon Hajduk, Adrian Grzybek, Tomasz Kurek, Mateusz Reczulski i Karol Stanek powołani do kadry Małopolski. 

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
Piłkarze AS Progres 2000 zajęli III miejsce w XV Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki im.Tomka Piotrowskiego.
W minioną niedzielę drużyna AS Progres 2005 wzięła udział w turnieju halowym „O Puchar Prezesa RKP-ROW Rybnik”.
Zwycięstwa naszych tenisistów stołowych!
Nasi piłkarze wzięli udział w Halowym Turnieju Orlików o Puchar Prezesa MKS KRAKUS. 
12 / 02 / 2015

Krakowianin Roku 2014

Ks. Andrzej Augustyński, szef SIEMACHY, został zgłoszony do plebiscytu na Krakowianina Roku 2014. Listę nominowanych – na podstawie zgłoszeń Czytelników „Dziennika Polskiego” i własnych typów – ustaliła Kapituła Plebiscytu.

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
W minioną sobotę drużyna AS Progres 2005 wzięła udział w turnieju halowym o puchar Prezesa Knorr – Bremse. Organizatorem zawodów był klub DTS Tramwaj Kraków.
10 / 02 / 2015

Mistrzowie Krakowa!

Zespół AS Progres 1998 meczem z Krakusem Nowa Huta zakończył w niedzielę rywalizację w ramach Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Młodszych. Wygrana z Krakusem 8:2 była dziewiątym zwycięstwem naszych zawodników w tych rozgrywkach!
Nasi zawodnicy na podium Halowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy.
09 / 02 / 2015

Forza Cup 2015

W medialnym, silnie obsadzonym turnieju FORZA CUP 2015 Wrocław drużyna AS Progres 2006 uplasowała się tuż za podium i zajęła 4 miejsce. W zawodach wystąpiło 16 drużyn. 
W zawodach wystąpiło pięciu tenisistów stołowych AS Progres, którzy na co dzień występują w młodszych kategoriach wiekowych - młodzikach i kadetach.
06 / 02 / 2015

Bezpieczna zima

Jerzy Dudek i piłkarze AS Progres pojawią się w sobotę w programie "Nowy dzień z Polsat News".
Piłkarze AS Progres 2002 mają za sobą pierwszy mecz w warunkach, w jakich przyjdzie im się mierzyć w następnym sezonie. W trakcie zbliżającej się rundy wiosennej nasi zawodnicy będą rozgrywać mecze "jedenastką" na całym boisku. 
02 / 02 / 2015

Awans piłkarek

Nasze najmłodsze piłkarki awansowały do Finału Halowych Mistrzostw Małopolski Orliczek, zajmując II miejsce w grupie. 
Okazale wypadł mecz kontrolny ze starszymi przeciwnikami z Warszawy. Dobra gra i skuteczność pokazały wyższość piłkarzy AS Progres.