Aktualności

Za sportowe emocje dziękujemy zawodnikom z rocznika 2005!
06 / 02 / 2015

Bezpieczna zima

Jerzy Dudek i piłkarze AS Progres pojawią się w sobotę w programie "Nowy dzień z Polsat News".
IV etap tegorocznego wyścigu za nami! Fani kolarstwa obejrzeli start zawodników z miasteczka usytuowanego nieopodal Com-Com Zone Tarnów, w Gemini Park odbyły się spotkania z Czesławem Langiem, Jerzym Dudkiem i Rafałem Sonikiem, a młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju Jerzy Dudek Cup. Partnerem Społecznym 71. Tour de Pologne jest Stowarzyszenie SIEMACHA.
Już 3 sierpnia najlepsi kolarze z całego świata wyruszą na trasę 71. edycji Tour de Pologne. Dzięki zaangażowaniu Partnera Społecznego tegorocznego wyścigu – Stowarzyszenia SIEMACHA oraz Prezesa Gemini Holding - Rafała Sonika, IV etap największej imprezy kolarskiej w Polsce wystartuje 6 sierpnia spod tarnowskiego Gemini Park.
Zgłoś drużynę piłkarską do turnieju Jerzego Dudka! Zbierz ekipę, zagraj w emocjonujących rozgrywkach, poznaj sławnych sportowców i zdobądź nagrody! Stowarzyszenie SIEMACHA i Gemini Park Tarnów zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 6 sierpnia. 
W minioną niedzielę - 22 czerwca w Com-Com Zone Nowa Huta odbyły się rozgrywki Jerzy Dudek TAURON CUP organizowane przez AS Progres. W turnieju dla młodych piłkarzy z rocznika 2004 wzięły udział drużyny: AP 21 Kraków, Beniaminka Krosno, Stali Mielec, Śląska Wrocław, Piasta Gliwice, Sandecji Nowy Sącz oraz dwa zespoły AS Progres. Partnerem turnieju była firma TAURON Polska Energia – Sportowy Partner SIEMACHY.
18 / 06 / 2014

Turniej Jerzego Dudka

Już w najbliższą niedzielę (22 czerwca) w Com-Com Zone Nowa Huta dziesięciolatkowie z całej Polski staną w szranki rozgrywek piłkarskich. Drużyny z Krakowa, Nowego Sącza, Gliwic, Wrocławia, Mielca i Krosna wystąpią w turnieju Jerzy Dudek TAURON CUP, który Akademia Sportu Progres organizuje po raz drugi.
Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza do udziału w campach szkoleniowych prowadzonych przez trenerów AS Progres!
Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy! W Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta w Krakowie przez cały dzień rywalizowało ponad 1800 najmłodszych piłkarzy. Partnerem przedsięwzięcia była firma TAURON, która zapewniła dzieciom mnóstwo atrakcji. Specjalne upominki dla najmłodszych ufundowała również ALMA.
Trzymamy kciuki za świetny wynik w pierwszym wyścigu Volkswagen Castrol Cup!