Aktualności

Podczas wczorajszej gali XXI Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski Krzysztof Lipecki odebrał statuetkę zwycięzcy w kategorii "Trener Młodzieży".
W rozgrywkach organizowanych w Com-Com Zone Nowa Huta przez Małopolski Związek Piłki Nożnej wzięło udział ponad 2000 młodych sportowców!
W ostatnią niedzielę maja Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie stanie się areną piłkarskich zmagań dzieci i młodzieży. Po raz 11 odbędzie się tam Piłkarski Dzień Dziecka realizowany z inicjatywy Stowarzyszenia SIEMACHA oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Partnerem przedsięwzięcia jest firma TAURON – Sportowy Partner SIEMACHY.
Dawid Linca, Łukasz Kantyka, Kamil Woźniak, Szymon Hajduk, Adrian Grzybek, Tomasz Kurek, Mateusz Reczulski i Karol Stanek powołani do kadry Małopolski. 

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
03 / 12 / 2014

UEFA GRASSROOTS 2014

W Com-Com Zone Nowa Huta odbyła się konferencja szkoleniowa organizowana przez PZPN i MZPN. W treningu pokazowym prowadzonym przez Marcina Dornę i Bartosza Zalewskiego - trenerów Reprezentacji Polski U-21 i U-15, wzięli udział zawodnicy AS Progres 2002 i 2003.
W Krakowie wystartował projekt zainicjowany przez Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
Wczoraj odbył się mecz mistrzowski pomiędzy Małopolskim a Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.

Sekcja Piłka nożna Kategoria Informacje
Kadra Małopolskiego Zwiąku Piłki Nożnej prowadzona przez trenerów AS Progres z sukcesem zakończyła rozgrywki w Turnieju im. Leszka Jezierskiego.
Nasi trenerzy poprowadzą kadrę Małopolski rocznika 2001!
Piłkarze AS Progres 1998 wystartowali w dorocznych biegach przełajowych organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej.