Aktualności

Drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Grand Prix – runda II w Bochni.
11 października drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Sobota pływacka – Puchar Wszechstronności Stylowej w Nowym Sączu
20 / 10 / 2015

Finały na Koronie

17 października odbyła się finałowa edycja zawodów z serii "Pływaj z nami na Koronie".
W miniony czwartek odbyła się kolejna edycja zawodów pływackich w Com-Com Zone Prokocim. Wystartowało w nich 150 uczestników z 11 szkół! 

Sekcja Pływanie Kategoria Informacje
17 / 11 / 2014

AS Progres na podium!

W minioną sobotę odbyła się pierwsza runda Soboty Pływackiej. Zawodnicy AS Progres zajęli świetne - trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyżej uplasowały się tylko SMS Galicja Kraków oraz Ósemka Oświęcim. 
W niedzielę 9 listopada sekcja pływacka wystartowała w zawodach o Puchar Burmistrza Niepołomic. Wzięły w nich udział dzieci z roczników 2004 i młodsze.
W sobotę (18 października) sekcja pływacka brała udział w finałowej edycji zawodów z cyklu Pływaj z nami na Koronie. Wystartowało w nich 22 zawodników AS Progres z Prokocimia i Nowej Huty z roczników 2005 - 2002.
Prowadzimy nabór uzupełniający dla dzieci z roczników 2003 i 2004 do grup trenujących w Com-Com Zone Nowa Huta i Com-Com Zone Prokocim. 
W niedzielę 12 września pływacy z Com-Com Zone Prokocim i Com-Com Zone Nowa Huta wzięli udział w zawodach o Puchar Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Myślenice. Do rywalizacji stanęło 10 zawodników AS Progres z najmłodszych roczników.
W miniony weekend pływacy AS Progres wzięli udział w bardzo wymagających zawodach - Pucharze Wszechstronności Stylowej.  Zawodnicy rywalizowali w aż pięciu stylach pływackich: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz zmiennym. Zawody wygrała Wiktoria Dach!
24 / 06 / 2014

II lokata pływaków!

Drużyna z AS Progres pokazała, że z każdym sezonem jest coraz mocniejsza i uplasowała się na drugim miejscu klasyfikacji medalowej Mistrzostw Okręgu Małopolskiego Młodzików! Przez cały weekend najlepsi pływacy rywalizowali na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni w najważniejszej imprezie sezonu!
W sobotę (14 czerwca) dzieci z roczników 2004 i 2005 startowały w zawodach z serii "Już pływam". Nasz klub reprezentowało 14 zawodników z Prokocimia i Nowej Huty.
Do rywalizacji przystąpiły dzieci z roczników 2004 i 2003. Dwudniowe zawody były sprawdzianem formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Okręgu. 
W sobotę (24 maja) nasi najstarsi pływacy wystartowali w zawodach Grand Prix Małopolski Runda X.
27 / 05 / 2014

Pływaj z nami!

W najbliższą środę (28 maja) w Com-Com Zone Prokocim odbędzie się nabór do sekcji pływackiej AS Progres.
16 / 04 / 2014

Ozłoceni pływacy!

Sobota Pływacka obfitowała w medale i rekordy życiowe zawodników AS Progres! Złoty medal zdobyła nasza sztafeta, a podwójną zwyciężczynią została Wiktoria Dach!
W sobotę (5 kwietnia) zawodnicy naszej sekcji pływackiej uczestniczyli w zawodach z serii "Pływaj z Nami Olimpijczykami". Do rywalizacji stanęło dziewięcioro naszych zawodników. Niemal wszyscy wywalczyli medal lub dyplom w konkurencjach, w których startowali!
W najbliższy piątek na pływalniach Com-Com Zone Prokocim i Com-Com Zone Nowa Huta odbędą się treningi pokazowe oraz sprawdziany w wodzie dla nowych zawodników AS Progres! Zapraszamy!
W barwach AS Progres wystartowali: Zuzanna Adamska, Magdalena Baraniak, Ewa Dedo, Katarzyna Dedo, Dominika Duda, Mikołaj Dutkiewicz, Jan Dygoń, Bartosz Mazur, Aleksandra Raźna i Maria Skorupa. 
27 / 03 / 2014

Trening pokazowy

W najbliższy piątek (28 marca) zapraszamy do Com-Com Zone Nowa Huta! O godz. 19.00 rozpocznie się pokazowy trening pływaków AS Progres!
18 / 03 / 2014

Mistrzowscy pływacy!

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików, które odbyły się w miniony weekend na pływalni Wisły Kraków przyniosły nam mnóstwo emocji i sukcesów! Największy z nich należy do Wiktorii Dach, która została najlepszą zawodniczką w punktacji indywidualnej!
Kolejna  runda „Soboty Pływackiej” za nami - V edycja odbyła się w Wadowicach. Świetnymi występami mogą pochwalić się zawodniczki z rocznika 2003, które były bezkonkurencyjne w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym  (2:29.91). 
24 / 02 / 2014

Forma rośnie!

W sobotę (22 lutego) odbyły się pierwsze zawody z cyklu „Pływaj z nami na Koronie”. AS Progres reprezentowało 32 zawodników, którzy dzielnie poradzili sobie z wyznaczonymi przez trenerów zadaniami. 
W minioną sobotę - 1 lutego odbyły się zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka. W rywalizacji wzięło udział 24 pływaków AS Progres!