Aktualności

23 / 12 / 2015

Zawody AS Progres

W minioną sobotę zawodnicy sekcji pływackiej startowali w wewnętrznych zawodach, które odbyły się w Com-Com Zone Nowa Huta.
W dniach 5 -6 grudnia 2015 zawodnicy AS Progres brali udział w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego. Nasz klub reprezentowało 22 zawodników.
21 / 12 / 2015

Już pływam 2015

W niedzielę 14 grudnia najmłodsze dzieci uczęszczające do sekcji pływackiej wzięły udział w zawodach „ Już Pływam” organizowanych przez Małopolski Okręgowy związek pływacki. Zawody odbywały się na pływalni w Miechowie.
W sobotę 28 listopada sekcja pływacka wystartowała w zawodach Małopolskiej Ligii Dzieci. W zawodach wzięło udział 25 zawodników Akademii Sportu Progres.
Drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Sobota Pływacka – runda II w Suchej Beskidzkiej.
Drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Grand Prix – runda II w Bochni.
11 października drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Sobota pływacka – Puchar Wszechstronności Stylowej w Nowym Sączu
20 / 10 / 2015

Finały na Koronie

17 października odbyła się finałowa edycja zawodów z serii "Pływaj z nami na Koronie".
Pływacy AS Progres wzięli udział w Zawodach o Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Młodzików.
Nasi najmłodsi pływacy wzięli udział w zawodach organizowanych przez Małopolski Okręgowy Związek Pływacki w Miechowie.
11 / 06 / 2015

Memoriał Jana Kota

Zawodnicy AS Progres wzięli udział w Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu Okręgu Małopolskiego.
Do rywalizacji przystąpiło 194 zawodników z 17 klubów. AS Progres reprezentowało 23 pływaków.
W zawodach o Puchar Burmistrza Niepołomic wystartowali najmłodsi zawodnicy naszej sekcji pływackiej. Do rywalizacji przystąpiło 255 zawodników z 20 klubów, a nasz klub reprezentowało 16.
W miniony weekend (16 maja) zawodnicy sekcji pływackiej AS Progres wystartowali w ostatniej IV rundzie zawodów z serii Sobota Pływacka. Do rywalizacji przystąpiło 304 zawodników z 22 klubów w tym 23 pływaków AS Progres.
Drugi Dzień Meetingu Pływackiego o Puchar TAURONA odbył się w piątek w Com-Com Zone Nowa Huta. W zawodach rywalizowało 100 pływaków z 6 szkół!
26 pływaków AS Progres wystartowało w minioną sobotę w Małopolskiej Lidze Dzieci.
W sobotnich zawodach wzięło udział 68 zawodników AS Progres. O najlepsze wyniki rywalizowało 399 zawodników z 22 klubów.
W zawodach wzięło udział 50 klubów z całej Polski! Naszą sekcję pływacką reprezentowało 25 sportowców.
Sportowcy AS Progres mają na koncie nie tylko sukcesy sportowe! Kacper Stankiewicz - zawodnik sekcji pływackiej, zajął drugie miejsce w Małopolskim Konkursie Matematycznym.
Za nami pierwsza runda Drużynowych Mistrzostw Młodzików. Pływacy AS Progres uplasowali się na drugim miejscu! 
W sobotę (14 marca) nasi zawodnicy wystartowali w zawodach z serii Sobota Pływacka runda III Wieliczka. Do rywalizacji przystąpiło 257 pływaków z 18 klubów.
W niedzielę (8 marca) sekcja pływacka wystartowała w zawodach o Puchar Burmistrza Myślenic. W zawodach wzięło udział 64 zawodników AS Progres, tworząc tym samym największą grupę na zawodach. Do rywalizacji przystąpiło 546 zawodników z 27 klubów.
Drużyna pływaków pokazała, że na najważniejszych zawodach pływa najszybciej! Dowodem tego jest REKORD OKRĘGU 11-latków w konkurencji 4 x 50 m stylem dowolnym kobiet. Tym wspaniałym wynikiem mogą pochwalić się Wiktoria Dach, Wiktoria Gwiazdowska, Izabela Niepogodzińska oraz Weronika Skorupa.
W niedzielę 7 grudnia sekcja pływacka AS Progres wzięła udział w zawodach „Już Pływam”, które odbyły się w Oświęcimiu.
Sobota Pływacka, która odbyła się w Mikołajki obfitowała w prezenty dla naszych sztafet oraz startów indywidualnych.
W niedzielę 23 listopada odbyły się zawody Małopolskiej Ligii Dzieci II w Bochni. Wzięło w nich udział 10 klubów z całej Małopolski.
17 / 11 / 2014

AS Progres na podium!

W minioną sobotę odbyła się pierwsza runda Soboty Pływackiej. Zawodnicy AS Progres zajęli świetne - trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyżej uplasowały się tylko SMS Galicja Kraków oraz Ósemka Oświęcim. 
W niedzielę 9 listopada sekcja pływacka wystartowała w zawodach o Puchar Burmistrza Niepołomic. Wzięły w nich udział dzieci z roczników 2004 i młodsze.
28 / 10 / 2014

Mamy 2 lata!

Dziś AS Progres obchodzi drugie urodziny! Pod szyldem Akademii 28 października 2012 r. rozpoczęliśmy naszą wspólną, sportową przygodę!
W sobotę (18 października) sekcja pływacka brała udział w finałowej edycji zawodów z cyklu Pływaj z nami na Koronie. Wystartowało w nich 22 zawodników AS Progres z Prokocimia i Nowej Huty z roczników 2005 - 2002.
Prowadzimy nabór uzupełniający dla dzieci z roczników 2003 i 2004 do grup trenujących w Com-Com Zone Nowa Huta i Com-Com Zone Prokocim. 
W niedzielę 12 września pływacy z Com-Com Zone Prokocim i Com-Com Zone Nowa Huta wzięli udział w zawodach o Puchar Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Myślenice. Do rywalizacji stanęło 10 zawodników AS Progres z najmłodszych roczników.
W miniony weekend pływacy AS Progres wzięli udział w bardzo wymagających zawodach - Pucharze Wszechstronności Stylowej.  Zawodnicy rywalizowali w aż pięciu stylach pływackich: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz zmiennym. Zawody wygrała Wiktoria Dach!
W minioną sobotę zorganizowaliśmy w Com-Com Zone Nowa Huta zawody pływackie. Dla wielu zawodników z grupy naborowej była to pierwsza okazja do sportowej rywalizacji! 
24 / 06 / 2014

II lokata pływaków!

Drużyna z AS Progres pokazała, że z każdym sezonem jest coraz mocniejsza i uplasowała się na drugim miejscu klasyfikacji medalowej Mistrzostw Okręgu Małopolskiego Młodzików! Przez cały weekend najlepsi pływacy rywalizowali na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni w najważniejszej imprezie sezonu!
W sobotę (14 czerwca) dzieci z roczników 2004 i 2005 startowały w zawodach z serii "Już pływam". Nasz klub reprezentowało 14 zawodników z Prokocimia i Nowej Huty.
Do rywalizacji przystąpiły dzieci z roczników 2004 i 2003. Dwudniowe zawody były sprawdzianem formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Okręgu. 
W sobotę (24 maja) nasi najstarsi pływacy wystartowali w zawodach Grand Prix Małopolski Runda X.
27 / 05 / 2014

Pływaj z nami!

W najbliższą środę (28 maja) w Com-Com Zone Prokocim odbędzie się nabór do sekcji pływackiej AS Progres.
Com-Com Zone Prokocim i Com-Com Zone Nowa Huta zapraszają do udziału w zawodach pływackich dla najmłodszych! Patronat nad wydarzeniem objęła Grupa TAURON - Sportowy Partner SIEMACHY.
16 / 04 / 2014

Ozłoceni pływacy!

Sobota Pływacka obfitowała w medale i rekordy życiowe zawodników AS Progres! Złoty medal zdobyła nasza sztafeta, a podwójną zwyciężczynią została Wiktoria Dach!
W sobotę (5 kwietnia) zawodnicy naszej sekcji pływackiej uczestniczyli w zawodach z serii "Pływaj z Nami Olimpijczykami". Do rywalizacji stanęło dziewięcioro naszych zawodników. Niemal wszyscy wywalczyli medal lub dyplom w konkurencjach, w których startowali!
W najbliższy piątek na pływalniach Com-Com Zone Prokocim i Com-Com Zone Nowa Huta odbędą się treningi pokazowe oraz sprawdziany w wodzie dla nowych zawodników AS Progres! Zapraszamy!
W barwach AS Progres wystartowali: Zuzanna Adamska, Magdalena Baraniak, Ewa Dedo, Katarzyna Dedo, Dominika Duda, Mikołaj Dutkiewicz, Jan Dygoń, Bartosz Mazur, Aleksandra Raźna i Maria Skorupa. 
27 / 03 / 2014

Trening pokazowy

W najbliższy piątek (28 marca) zapraszamy do Com-Com Zone Nowa Huta! O godz. 19.00 rozpocznie się pokazowy trening pływaków AS Progres!
18 / 03 / 2014

Mistrzowscy pływacy!

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików, które odbyły się w miniony weekend na pływalni Wisły Kraków przyniosły nam mnóstwo emocji i sukcesów! Największy z nich należy do Wiktorii Dach, która została najlepszą zawodniczką w punktacji indywidualnej!
Kolejna  runda „Soboty Pływackiej” za nami - V edycja odbyła się w Wadowicach. Świetnymi występami mogą pochwalić się zawodniczki z rocznika 2003, które były bezkonkurencyjne w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym  (2:29.91). 
24 / 02 / 2014

Forma rośnie!

W sobotę (22 lutego) odbyły się pierwsze zawody z cyklu „Pływaj z nami na Koronie”. AS Progres reprezentowało 32 zawodników, którzy dzielnie poradzili sobie z wyznaczonymi przez trenerów zadaniami. 
W minioną sobotę - 1 lutego odbyły się zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka. W rywalizacji wzięło udział 24 pływaków AS Progres!