Aktualności

09 / 11 / 2015

Polakowski CUP 2015

W turnieju zorganizowanym w Com-Com Zone Nowa Huta wzięło udział 8 zespołów.
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza do udziału w Święcie Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w najbliższą sobotę – 18 kwietnia. 
Dwie drużyny AS Progres brały udział w mocno obsadzonym turnieju piłkarskim - Memoriale Stanisława Syrdy, organizowanym przez KS Bronowianka Kraków.
Zgłoś drużynę piłkarską do turnieju Jerzego Dudka! Zbierz ekipę, zagraj w emocjonujących rozgrywkach, poznaj sławnych sportowców i zdobądź nagrody! Stowarzyszenie SIEMACHA i Gemini Park Tarnów zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 6 sierpnia. 
W minioną niedzielę - 22 czerwca w Com-Com Zone Nowa Huta odbyły się rozgrywki Jerzy Dudek TAURON CUP organizowane przez AS Progres. W turnieju dla młodych piłkarzy z rocznika 2004 wzięły udział drużyny: AP 21 Kraków, Beniaminka Krosno, Stali Mielec, Śląska Wrocław, Piasta Gliwice, Sandecji Nowy Sącz oraz dwa zespoły AS Progres. Partnerem turnieju była firma TAURON Polska Energia – Sportowy Partner SIEMACHY.
18 / 06 / 2014

Turniej Jerzego Dudka

Już w najbliższą niedzielę (22 czerwca) w Com-Com Zone Nowa Huta dziesięciolatkowie z całej Polski staną w szranki rozgrywek piłkarskich. Drużyny z Krakowa, Nowego Sącza, Gliwic, Wrocławia, Mielca i Krosna wystąpią w turnieju Jerzy Dudek TAURON CUP, który Akademia Sportu Progres organizuje po raz drugi.
Zawodnicy AS Progres wzięli udział we wrocławskim turnieju.
Kadra Małopolskiego Zwiąku Piłki Nożnej prowadzona przez trenerów AS Progres z sukcesem zakończyła rozgrywki w Turnieju im. Leszka Jezierskiego.
Wszystkie rodziny uwielbiające grę w tenisa stołowego zapraszamy do udziału w turnieju!
Tenisiści stołowi AS Progres pokazali klasę!
Po zdobyciu przez drużynę AS Progres Wicemistrzostwa Małopolski Młodziczek dziewczęta stanęły do rywalizacji z zespołami z sąsiednich województw w turnieju Prądniczanka CUP. W zaciętym turnieju znów okazały się najlepsze!
Piłkarze AS Progres 2000 rozegrali emocjonujący turniej, a w rozstrzygającym meczu pokonali Lechię Gdańsk!
Nasi tenisiści stołowi rozegrali turnieje w Waksmundzie i Krakowie.
10 / 03 / 2014

Salin Cup 2014

W miniony weekend piłkarze AS Progres 2002 rozegrali turniej w Wieliczce. 
10 / 03 / 2014

Slovan Cup

Drużyna AS Progres 2005 wzięła udział w międzynarodowym turnieju Slovan Cup w Bratysławie. Zawodnicy trenera Tomasza Pacygi trafili do grupy A, w której rywalizowali ze Slovanem Bratysława, FC Spartak Trnava, MFK Rużemberok, FC Zbrojovka Brno oraz z Gyori ETO FC.
19 / 02 / 2014

DALAS CUP 2014

W minioną sobotę w podkieleckich Daleszycach odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2003 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce DALAS CUP 2014. Nasze drużyny zajęły w nim odpowiednio 3 i 5 miejsce! Królem strzelców turnieju został Hubert Antkowicz! 
W organizowanych przez nas zawodach wzięło udział aż 34 zawodników!
07 / 02 / 2014

Graj z AS Progres!

Już w najbliższy czwartek – 13 lutego 2014 r. zapraszamy na otwarty turniej organizowany przez naszą sekcję tenisa stołowego!
Drużyna AS Progres odniosła sukces w dwudniowych zawodach rozgrywanych w hali KS Bronowianka Kraków.