Aktualności

Drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Sobota Pływacka – runda II w Suchej Beskidzkiej.
Drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Grand Prix – runda II w Bochni.
Za nami II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów z udziałem 57 tenisistów stołowych (18 dziewcząt i 39 chłopców). 
11 października drużyna naszych pływaków wzięła udział w zawodach z serii Sobota pływacka – Puchar Wszechstronności Stylowej w Nowym Sączu
02 / 10 / 2015

TAURON Basket Game

Ponad 120 młodych sportowców wzięło udział w inauguracji sekcji koszykówki AS Progres.
W minioną sobotę zorganizowaliśmy w Com-Com Zone Nowa Huta zawody pływackie. Dla wielu zawodników z grupy naborowej była to pierwsza okazja do sportowej rywalizacji! 
18 / 06 / 2014

Startuje Juliada!

Zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 29 czerwca w Com-Com Zone Nowa Huta.
W sobotę (5 kwietnia) zawodnicy naszej sekcji pływackiej uczestniczyli w zawodach z serii "Pływaj z Nami Olimpijczykami". Do rywalizacji stanęło dziewięcioro naszych zawodników. Niemal wszyscy wywalczyli medal lub dyplom w konkurencjach, w których startowali!
W barwach AS Progres wystartowali: Zuzanna Adamska, Magdalena Baraniak, Ewa Dedo, Katarzyna Dedo, Dominika Duda, Mikołaj Dutkiewicz, Jan Dygoń, Bartosz Mazur, Aleksandra Raźna i Maria Skorupa. 
W sobotę – 8 marca nasze zawodniczki wzięły udział w Finałach Małopolskiej Ligi Młodziczek w Dąbrowie Tarnowskiej. W rozgrywkach uczestniczyło 6 najlepszych drużyn z Małopolski, gościnnie pojawiły się też drużyny ze Śląska i Podkarpacia. 
W minioną sobotę - 1 lutego odbyły się zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka. W rywalizacji wzięło udział 24 pływaków AS Progres!
Nasi tenisiści stołowi sukcesami zakończyli udział w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży!
28 / 01 / 2014

KKF CUP 2014

W miniony weekend (25-26 stycznia) podopieczni trenera Dawida Będkowskiego wywalczyli miejsce na podium w turnieju KKF CUP 2014 w Olsztynie k. Częstochowy.
Kolejny sukces tenisisty stołowego AS Progres!