Seniorki

Orliczki

Żaczki

U19 /18 gr.I

U19 /18 gr.II

U17

U16

U15

U14

U13

U13/12

U12

U11

U10

U9 - gr. I

U9- gr.II

U8 - gr.I

U8- gr.II

Mali Mistrzowie

Sekcja piłki nożnej powstała w listopadzie 2012 r. Jest najliczniejszą sekcją AS Progres, trenującą w Com-Com Zone Nowa Huta. W piłkę nożną grają zarówno chłopcy, jak dziewczęta. Pierwsza z grup podzielona jest na 12 drużyn (z roczników 1998 - 2008), dodatkowe zajęcia dla najmłodszych piłkarzy odbywają się w tzw. grupach naborowych. Dziewczęta trenują w trzech drużynach - straszej i dwóch młodszych.

Zawodnicy korzystają z nowoczesnej infrastruktury sportowej, na którą składają się:

  • Boiska trawiaste: boiska o wymiarach 100 x 70 m (2) oraz 50 x 25 m przystosowane do regularnego rozgrywania meczów, organizowania cyklicznych treningów piłkarskich lub okazjonalnych meczów sparingowych.
  • Boisko zadaszone balonem: całoroczne, ogrzewane boisko o wymiarach 51 x 36 m. Balon osłaniający obiekt w zimie pozwala rozgrywać mecze piłki nożnej i tenisa ziemnego. 
  • Boisko sztuczne: całoroczne odkryte boisko ze sztuczną murawą o wymiarach 96 x 58 m.
  • Hala sportowa: wielofunkcyjna hala o wymiarach 40 x 20 m. Przystosowana do organizowania rozgrywek w rozmaitych dyscyplinach, takich jak futsal, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy tenis stołowy.
  • Pływalnie sportowe: nowoczesne, pełnowymiarowe pływalnie sportowe w Centrach Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta i Com-Com Zone Prokocim. 
  • Sauny/ sale fitness/gabinet masażu: uzupełnienie zaplecza treningowego zawodników AS Progres o elementy zajęć ogólnorozwojowych oraz regenerację po wysiłku fizycznym.

Największe sukcesy:

  • awans do Centralnej Ligii Juniorów 2016
  • II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 2016
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 2015
  • I miejsce w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych 2015
  • Halowe Mistrzostwo Małopolski 2015
  • Halowe Mistrzostwo Krakowa 2015
  • Halowe Mistrzostwo Małopolski 2014
  • Halowe Mistrzostwo Krakowa 2014
  • Mistrzostwo Polski Nike Premier Cup 2013
  • Mistrzostwo Małopolskiej Ligi Trampkarzy 2013
  • Halowe Mistrzostwo Krakowa  2013
  • Halowe Wicemistrzostwo Małopolski 2013 
  • Liczne powołania zawodników do Reprezentacji Wojewódzkiej oraz kadry Polski
Reprezentaci Małopolski:
  • Rocznik 2000: Michał Zięba, Jakub Skrzyński, Michał Ozga 
  • Rocznik 2001: Dawid Szot, Maciej Grojec, Dorian Ciężkowski, Król Patryk, Jan Koczur, Norbert Wojtuszek
  • Rocznik 2002: Pobożniak Filip, Igor Łanecki Damian Urban
  • Centralna Liga Juniorów 19.03.2017
  • Mali Mistrzowie w Halowych Mistrzostwach Krakowa
  • Halowe Mistrzostwa Małopolski Żaków
  • Zbigniew Boniek w Com-Com Zone
  • AS Progres na Podhalu
Trenerzy piłkarscy
Mateusz Borla
Jacek Ćwik
Grzegorz Dąbrowski
Paulina Fiałek
Krzysztof Hajduk
Tomasz Koniorczyk
Mateusz Korcala
Joanna Kubisiak
Krzysztof Lipecki
Mateusz Miś
Kamil Mrózek
Karol Nędza
Dawid Ochojski
Tomasz Pabian
Krystian Pać
Maciej Papież
Marcin Pasionek
Tomasz Skrzypek
Katarzyna Sołtysińska
Mateusz Tabor
Wojciech Turek
Michał Tyrka
Mateusz Welc
Bartłomiej Zasadni
Andrzej Zięba
Krzysztof Zwoliński
TRENERZY BRAMKARZY
Sebastian Kusak
Rafał Skórski
TRENER MOTORYKI
Beata Burliga

Nasze zasady