AS PROGRES ZAPEWNIA:

PROFESJONALNE SZKOLENIA SPORTOWE
Nasze metody treningowe dostosowane są do wieku i umiejętności zawodników. O ich skuteczności decyduje ogromne doświadczenie naszych trenerów. 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO ZAWODNIKA
Piłka nożna jest sportem drużynowym, lecz dla nas - poza zespołem liczą się indywidualności. Dbamy o profesjonalny rozwój piłkarzy, ich kontakt z rówieśnikami oraz pracę nad umiejętnościami sportowymi i społecznymi.

DOSKONALE WYPOSAŻONA BAZA TRENINGOWA
Com-Com Zone Nowa Huta to nowoczesne, doskonale wyposażone centrum sportowe, dające naszym zawodnikom dostęp do najnowocześniejszego sprzętu treningowego.

OPIEKA WYKWALIFIKOWANYCH TRENERÓW
Nasza kadra szkoleniowa to grupa profesjonalistów zafascynowanych sportem młodzieżowym. Ich pasja, doświadczenie i podejście do młodych ludzi gwarantują wysoką jakość treningów.

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ MŁODYCH LUDZI
Stowarzyszenie SIEMACHA gwarantuje naszym zawodnikom dostęp to bogatej gamy zajęć rozwijających kompetencje społeczne w placówkach wychowawczych SIEMACHA Spot.

RYWALIZACJA Z RÓWIEŚNIKAMI
Nasi piłkarze biorą udział w zawodach sportowych na poziomie lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Do ich największych sukcesów należy zdobycie Mistrzostwa Polski Nike Premier Cup 2013 (rocznik 1999) oraz Mistrzostwo Małopolski Trampkarzy 2013 (rocznik 1998). Zawodnicy i zawodniczki na co dzień rywalizują z rówieśnikami w ligach młodzieżowych oraz biorą udział w turniejach rozgrywanych na terenie całej Polski.